середа, 1 листопада 2017 р.

«ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ»

    24-26 жовтня в Києві відбулися ДЕВ’ЯТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ» ТА ШОСТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ОСВІТИ ЗА КОРДОНОМ «WORLD EDU».
     У ході освітнього форуму учасники з 25 регіонів України презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід впровадження інновацій у діяльність закладів освіти, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців. Були проведені науково-практичні конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи.
ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» прийняло активну участь у виставці. За результатами форуму наш навчальний заклад був нагороджений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ та ДИПЛОМОМ І СТУПЕНЯ у номінації «Нова професійно-технічна освіта в контексті євроінтеграційного руху України» за роботу «Діяльність євроклубу «Нація» ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» в контексті євроінтеграційного руху України», яку підготувала Самоїл Ірина Євгеніївна.

Немає коментарів:

Дописати коментар